























Kingsmith Walkingpad X23 treadmill 1320 x 500 mm 16 km/h
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KING SMITH
- Κωδικός: SIFKSMBIE0027
- Βάρος(kg): 54.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 82.70cm x 111.30cm x 30.30cm
- EAN: 6970492718421
1.447,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.166,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 V |
| Built-in display | Yes |
| Depth | 775 mm |
| Easy to fold | Yes |
| Foldable | Yes |
| Folded depth | 77.5 cm |
| Folded height | 25.9 cm |
| Folded width | 102.4 cm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 1024 mm |
| Incline adjustment | No |
| Maximum speed | 16 km/h |
| Maximum user weight | 136 kg |
| Minimum speed | 1 km/h |
| Motor power | 1.5 hp |
| Package depth | 830 mm |
| Package height | 305 mm |
| Package weight | 54 kg |
| Package width | 1115 mm |
| Product colour | Grey |
| Running area (W x L) | 1320 x 500 mm |
| Smartphone/tablet holder | Yes |
| Training displayed parameters | Calories Step counter Time Speed Distance |
| Vertical storage | Yes |
| Weight | 47 kg |
| Width | 1544 mm |
