







HMS GSL25 fixed barbell/rubber broken bar 25 kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HMS
- Κωδικός: WLONONWCRDY83
- Βάρος(kg): 25.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 121.00cm x 20.00cm
- EAN: 5907695564624
182,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 147,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-slip grip | Yes |
| Chuck diameter | 30 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle | Gilled |
| Length | 1205 mm |
| Platter diameter | 18,5 cm |
| Purpose | Fitness |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Substance | Chrome-plated hardened steel, Rubber |
| Weight | 25 kg |
