



















HMS Fitness SBP-21 Adjustable dumbbell 20 kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HMS
- Κωδικός: WLONONWCRDWLC
- Βάρος(kg): 19.03kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.60cm x 94.80cm x 23.30cm
- EAN: 5907695592177
126,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 102,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Coating material | Rubber |
| Dumbbell bar diameter | 3 cm |
| Dumbbell bar length | 14.1 cm |
| Easy to assemble | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Material | Steel |
| Product colour | Black, Blue, Red, Yellow |
| Type | Adjustable dumbbell |
| Weight | 20 kg |
| Weight plate 1 | 1.25 kg |
| Weight plate 1 quantity | 2 |
| Weight plate 2 | 2.5 kg |
| Weight plate 2 quantity | 2 |
| Weight plate 3 | 5 kg |
| Weight plate 3 quantity | 2 |
