







HMS STR01 Olympic Grip Stand
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HMS
- Κωδικός: WLONONWCRDWOL
- Βάρος(kg): 8.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 61.20cm x 68.50cm x 12.00cm
- EAN: 5907695522044
79,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bore diameter | 5,2 cm |
| For commercial use | No |
| Guarantee | G024M |
| Height adjustment | No |
| Hole height | 15 cm |
| Housing material | Steel |
| Modular design | Not |
| Mounting type | Floor |
| Number of catching points | 5 |
| Product colour | Black |
| Stand depth | 38 cm |
| Stand width | 38 cm |
| Type | Feet |
