











HMS lift handle UW17
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HMS
- Κωδικός: WLONONWCRDYKE
- Βάρος(kg): 3.61kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.50cm x 40.50cm x 20.00cm
- EAN: 5907695522570
70,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Chuck diameter | 35 mm |
| Guarantee | G024M |
| Length | 365 mm |
| Material | Rubber Chrome steel |
| Non-slip grip | Yes |
| Number of handle positions | 4 |
| Product colour | Black Steel |
| Purpose | Upper and lower lift training |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type of training | Exercises for different muscle groups of the upper body |
| Width | 185 mm |
