











HMS lift handle UW15
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HMS
- Κωδικός: WLONONWCRDWI1
- Βάρος(kg): 5.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 90.10cm x 18.10cm
- EAN: 5907695522556
91,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Height | 190 mm |
| Length | 890 mm |
| Material | Rubber Steel |
| Number of handle positions | 6 |
| Pace range | 88 cm |
| Product colour | Steel Black |
| Purpose | Upper and lower lift training |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type of training | Exercises for different muscle groups of the upper body |
