









HMS Fitness RP03 Battle rope
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HMS
- Κωδικός: WLONONWCRDWLI
- Βάρος(kg): 1.96kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.20cm x 13.80cm x 45.10cm
- EAN: 5907695540093
105,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 85,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Diameter | 3.8 cm |
| Guarantee | G024M |
| Length | 12 m |
| Material | Nylon, Polyester |
| Package weight | 9.8 kg |
| Product colour | Black |
| Product type | Battle rope |
| Weight | 9.6 kg |
