























HMS Fitness BSX PRO Balance step Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HMS
- Κωδικός: WLONONWCRDWLG
- Βάρος(kg): 8.48kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 65.00cm x 10.00cm x 65.00cm
- EAN: 5907695534610
124,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 100,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cover material | PVC |
| Depth | 620 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 250 mm |
| Material description (name, %) | PVC, ABS |
| Maximum user weight | 250 kg |
| Product colour | Black |
| Product type | Balance step |
| Width | 620 mm |
