







Grip chain ( 2 x 25 kg ) HMS GR50
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HMS
- Κωδικός: WLONONWCRDWM1
- Βάρος(kg): 1.96kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.20cm x 13.80cm x 45.10cm
- EAN: 5907695508826
239,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 193,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Chain mesh length | 13,5 cm |
| Chain mesh width | 9,5 cm |
| Clamp diameter | 51 mm |
| Guarantee | G024M |
| Length | 1570 mm |
| Material | Steel |
| Mesh diameter of chain | 28 mm |
| Product colour | Steel |
| Purpose | Griffin |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Weight | 25 kg |
