















Edelrid JUL 2 Steel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRD803
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 25.10cm x 15.00cm
- EAN: 4052285118624
53,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 43,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Assisted braking | Yes |
| Certification | EN 15151-2 |
| Easy to use | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Material | Steel |
| Product colour | Lime |
| Product type | Tubular belay device |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rope diameter (max) | 1.1 cm |
| Rope diameter (min) | 8.9 mm |
| Weight | 105 g |
