







Νέο Προϊόν








Edelrid 739071204990 climbing lanyard
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRLKL
- Βάρος(kg): 0.31kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.80cm x 16.40cm x 11.00cm
- EAN: 4028545138244
121,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 97,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable arm | Yes |
| Adjustable arm length (max) | 120 cm |
| Adjustable arm length (min) | 15 cm |
| Best uses | Climbing |
| Carabiner | Yes |
| Country of origin | Germany |
| Guarantee | F024M |
| Product colour | Green Black |
| Quantity | 1 |
| Type | Positioning lanyard |
| Weight | 242 g |
