
Black Diamond Camalot C4
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Black Diamond
- Κωδικός: WLONONWCRPKK2
- Βάρος(kg): 0.11kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.00cm x 20.00cm x 9.10cm
- EAN: 0793661385929
99,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | F024M |
| Product colour | Grey |
| Product type | Cam |
| Quantity | 1 |
| Rope diameter (max) | 2.67 cm |
| Rope diameter (min) | 1.55 cm |
| Weight | 77.5 g |
| Working load | 9 kN |
