
Black Diamond Camalot C4
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Black Diamond
- Κωδικός: WLONONWCRPHR9
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 0793661385967
117,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 94,54€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Easy to use | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Product colour | Yellow |
| Product type | Camalot |
| Rope diameter (max) | 6.49 cm |
| Rope diameter (min) | 3.72 cm |
| Ultra-light design | Yes |
| Weight | 140.3 g |
