
Black Diamond Camalot C4
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Black Diamond
- Κωδικός: WLONONWCRPMJ4
- Βάρος(kg): 0.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.00cm x 9.50cm x 20.00cm
- EAN: 0793661385936
98,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,56€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Easy to use | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Product colour | Purple |
| Product type | Camalot |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rope diameter (max) | 3.35 cm |
| Rope diameter (min) | 1.96 cm |
| Ultra-light design | Yes |
| Weight | 93 g |
