











































Xtorm XTAG2GA10-3PACK GPS tracker/finder Universal Smart keychain White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xtorm
- Κωδικός: WLONONWCRPICS
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 8720195101949
78,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Lithium |
| Battery type | CR2032 |
| Battery voltage | 3 V |
| Bluetooth | Yes |
| Depth | 10 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 60 mm |
| Housing material | Silicone Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) Polyurethane |
| International Protection (IP) code | IP64 |
| Mobile operating systems supported | Android iOS |
| Product colour | White |
| Product type | Smart keychain |
| Protection features | Water resistant Dust resistant Bump resistant Scratch resistant |
| Purpose | Universal |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Sustainability certificates | Global Recycled Standard (GRS) |
| Weight | 13 g |
| Width | 30 mm |
| Works with Apple Siri | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
