



































Xtorm SolarBooster 14W - Foldable Solar Panel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xtorm
- Κωδικός: WLONONWCRPLIL
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 8718182277944
95,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 76,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Built-in display | Yes |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Outdoor |
| Country of origin | China |
| Customs product code (TARIC) | 8541430000 |
| Depth | 450 mm |
| Display type | LCD |
| Guarantee | G024M |
| Height | 23 mm |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Manual | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 14.7 kg |
| Master (outer) case height | 320 mm |
| Master (outer) case length | 360 mm |
| Master (outer) case width | 320 mm |
| Maximum output voltage | 5 V |
| Maximum power | 14 W |
| Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) ports quantity | 1 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Package depth | 29 mm |
| Package height | 309 mm |
| Package weight | 685 g |
| Package width | 226 mm |
| Port 1 output current | 2.1 A |
| Port 1 output power | 10.5 W |
| Port 2 output current | 2.1 A |
| Port 2 output power | 10.5 W |
| Power source type | Solar |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Weight | 537 g |
| Width | 230 mm |
