





















Women's backpack Deuter Rise 32+ SL - raisin/caspia
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRJMXK
- Βάρος(kg): 1.33kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.20cm x 64.50cm x 10.30cm
- EAN: 4046051152639
238,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 192,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack type | Rucksack |
| Carry straps for | Skis |
| Depth | 220 mm |
| Exterior pockets | Front pocket Side pocket Back pocket |
| Guarantee | G024M |
| Height | 700 mm |
| Product main colour | Brown |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Woman |
| Style | Sport |
| Weight | 1.43 kg |
| Width | 260 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |
