





















Victorinox Huntsman Multi-tool knife Red
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: VICTORINOX
- Κωδικός: WLONONWCRBS14
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.30cm x 9.50cm x 3.00cm
- EAN: 7611160100276
72,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 58,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Awl | Yes |
| Blade material | Stainless steel |
| Bottle opener | Yes |
| Can opener | Yes |
| Construction type | Slip joint knife |
| Corkscrew | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 21 mm |
| Key ring | Yes |
| Knife type | Multi-tool knife |
| Overall length | 9.1 cm |
| Product colour | Red |
| Scissors | Yes |
| Screwdriver | Yes |
| Tools quantity | 15 tools |
| Toothpick | Yes |
| Tweezers | Yes |
| Weight | 97 g |
