











Thule TRBB235 Blue Ski boot bag
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thule
- Κωδικός: WLONONWCRSXXD
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 20.00cm x 30.00cm
- EAN: 0085854258623
99,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 80,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 335 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 395 mm |
| Material | Polyester |
| Product extended colour | Mid Blue |
| Product main colour | Blue |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Shoulder strap | Yes |
| Sustainability certificates | bluesign |
| Type | Ski boot bag |
| Volume | 35 L |
| Weight | 700 g |
| Width | 350 mm |
