























Thule Chasm TCCO222 Black Trolley Soft shell 22 L Polyester
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thule
- Κωδικός: WLONONWCRPLL4
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 0085854255158
279,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 225,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Colour name | Black |
| Country of origin | Indonesia |
| Depth | 345 mm |
| Exterior pockets | Top pocket |
| Guarantee | G024M |
| Height | 290 mm |
| Interior pocket | Yes |
| Interior pocket closure type | Zipper |
| Interior pocket type | Mesh pocket |
| Luggage type | Trolley |
| Made with recycled materials | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 3.97 kg |
| Master (outer) case height | 555 mm |
| Master (outer) case length | 248 mm |
| Master (outer) case width | 358 mm |
| Material | Polyester |
| Number of front pockets | 1 |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| Package depth | 345 mm |
| Package height | 235 mm |
| Package width | 545 mm |
| Product main colour | Black |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Recycled materials used for making | Recycled polyester |
| Retractable handle | Yes |
| Shell type | Soft shell |
| Total amount of recycled materials used for making | 100% |
| Volume | 22 L |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight | 3.3 kg |
| Wheel type | Roller wheel |
| Wheels | Yes |
| Width | 545 mm |
