





Therm-a-Rest Z Lite SOL Regular 510 mm 1830 mm Silver, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thermaltake
- Κωδικός: WLONONWCRE917
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 25.10cm x 15.00cm
- EAN: 0040818066706
90,07€
Χωρίς ΦΠΑ: 72,64€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Easy to fold | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 20 mm |
| Length | 1830 mm |
| Material | Polyethylene |
| Product colour | Silver Yellow |
| Weight | 410 g |
| Width | 510 mm |
