















The North Face NF0A52S3KT01 duffel bag 62 L Recycled plastic, Thermoplastic polyurethane (TPU) Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: THE NORTH FACE
- Κωδικός: WLONONWCRPHI4
- Βάρος(kg): 1.33kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 37.50cm x 26.50cm
- EAN: 0197642983799
185,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 149,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Best uses | Travel |
| Closure type | Zipper |
| Depth | 406 mm |
| Exterior pocket | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 316 mm |
| ID pocket | Yes |
| Interior material | Polyester |
| Material | Recycled plastic, Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Padded shoulder strap | Yes |
| Product main colour | Black |
| Product size | Large |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Volume | 62 L |
| Water-resistant | Yes |
| Weight | 1.28 kg |
| Width | 686 mm |
