



















Source - hydration pack, 3l
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Source Tactical
- Κωδικός: WLONONWCRJMOE
- Βάρος(kg): 0.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 47.00cm x 2.00cm
- EAN: 0616223002143
178,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 144,04€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Activity | Hiking, Trekking |
| Adjustable straps | Yes |
| BPA-free | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Chest strap | Yes |
| Closure type | Cap/button |
| Depth | 38 mm |
| Gender | Male |
| Guarantee | G024M |
| Height | 440 mm |
| Hip belt | No |
| Hydration system included | Yes |
| Material | Technopolymer Cordura Nylon |
| Product extended colour | Multicam |
| Product main colour | Multicolour |
| Volume | 3 L |
| Weight | 530 g |
| Width | 210 mm |
