























Source Commander - hiking rucksack, 10l
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Source Tactical
- Κωδικός: WLONONWCRJMOD
- Βάρος(kg): 0.88kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.00cm x 44.00cm x 8.00cm
- EAN: 0616223001979
263,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 212,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Activity | Hiking, Trekking |
| Adjustable straps | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Chambers quantity | 2 |
| Chest strap | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Depth | 190 mm |
| Expandable | No |
| Exterior pocket | Yes, x 2 |
| Gender | Male |
| Guarantee | G024M |
| Height | 460 mm |
| Hip belt | No |
| Hydration system included | Yes |
| Interior pocket | Yes |
| Loading opening | Top |
| Material | EVA Cordura |
| Product extended colour | Multicam |
| Product main colour | Multicolour |
| Volume | 10 L |
| Weight | 900 g |
| Width | 250 mm |
