















Sea To Summit Frontier Pot 3 L Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SEA TO SUMMIT
- Κωδικός: WLONONWCRNC98
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 10.00cm x 10.00cm
- EAN: 9327868161492
102,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 82,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 3 L |
| Depth | 185 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Stainless steel |
| Height | 135 mm |
| Internal coating | Ceramic |
| Lid included | Yes |
| Material | Aluminium |
| Non-stick coating | Yes |
| Package depth | 185 mm |
| Package height | 135 mm |
| Package width | 196 mm |
| Product colour | Grey |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Removable handle | Yes |
| Type | Pot |
| Weight | 304 g |
| Width | 325 mm |
