





SCK machete model K829 with case (CC-K829)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: SKC
- Κωδικός: SURSK2NSM0001
- Βάρος(kg): 0.54kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 50.20cm x 8.70cm x 4.70cm
- EAN: 5902944175026
27,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 22,06€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade colour | Black |
| Blade length | 320 mm |
| Blade material | Steel |
| Blade type | Smooth, Serrated |
| Ergonomic grip | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Black |
| Handle material | Rubber Plastic |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Knife type | Survival machete |
| Length | 465 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Machete |
| Weight | 360 g |
