











Rambo II Cinema Classic 400 mm knife with leather scabbard
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: cinema classic
- Κωδικός: SURCICNSM0002
- Βάρος(kg): 0.76kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.50cm x 43.40cm x 3.50cm
- EAN: 5902944174685
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 663559
52,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 42,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade colour | Black/Stainless steel |
| Blade length | 250 mm |
| Blade material | Steel |
| Blade type | Smooth, Serrated |
| Ergonomic grip | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Black |
| Handle material | Codura Steel |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Knife type | Survival knife |
| Length | 400 mm |
| Product colour | Silver Black |
| Product type | Knife |
| Weight | 560 g |
