







Outwell Dreamboat Single Single mattress Green, Grey Unisex
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Outwell
- Κωδικός: WLONONWCRPJ79
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 5709388158178
263,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 212,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Built-in air pump | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 120 mm |
| Length | 2070 mm |
| Material | Polyester |
| Package depth | 200 mm |
| Package width | 780 mm |
| Product colour | Grey Green |
| Recommended age group | Adults |
| Recommended gender | Unisex |
| Shape | Rectangle |
| Top surface material | Polyester |
| Type | Single mattress |
| Weight | 3.2 kg |
| Width | 810 mm |
