







Outwell 400146 air mattress Double mattress Green, Grey Unisex
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Outwell
- Κωδικός: WLONONWCRPLCB
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 5709388160423
262,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 211,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Built-in air pump | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 100 mm |
| Length | 2030 mm |
| Material | Polyester |
| Package depth | 300 mm |
| Package width | 700 mm |
| Product colour | Green Grey |
| Recommended age group | Adults |
| Recommended gender | Unisex |
| Top surface material | Polyester |
| Type | Double mattress |
| Weight | 5.8 kg |
| Width | 1350 mm |
