









Osprey Kestrel 38 38 L
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Osprey
- Κωδικός: WLONONWCRPJDE
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 0843820153309
223,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 179,99€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 280 mm |
| Gender | Male |
| Guarantee | G024M |
| Height | 790 mm |
| Material | Nylon |
| Size (S/M/L) | L/XL |
| Volume | 38 L |
| Weight | 1.9 kg |
| Width | 340 mm |
