





Osprey Airporter Small Black 90 L Nylon
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Osprey
- Κωδικός: WLONONWCRPMF6
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 0843820155525
84,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 67,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 320 mm |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | G024M |
| Height | 770 mm |
| Material | Nylon |
| Product main colour | Black |
| Volume | 90 L |
| Weight | 400 g |
| Width | 350 mm |
