











Multitool GERBER Center-Drive Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Gerber
- Κωδικός: WLONONWCRJMYK
- Βάρος(kg): 0.41kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.30cm x 14.50cm x 4.00cm
- EAN: 0013658153387
266,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 214,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade length | 83 mm |
| Built-in tools | Serrated blade Small flathead screwdriver Mini crowbar with nail extraction tool Magnetic bit holder Full-size blade Bottle opener Combiners Fine and coarse-grained file Phillips screwdriver Pliers Wire cutter Medium flat screwdriver Ruler |
| Cassette storage case | Y |
| Folded product length | 120 mm |
| Folding design | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Length | 168 mm |
| Material | Stainless steel |
| Product colour | Black |
| Product type | Multifunction tool |
| Set contents | Set of bits included |
| Steel type | 420HC |
| Tools quantity | 14 tools |
| Weight | 269 g |
