



MSR DromLite 4000 ml Polyurethane Spray bottle
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRD634
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 25.10cm x 15.00cm
- EAN: 0040818095843
71,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 58,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Coloration | Monochromatic |
| Country of origin | United States |
| Dispenser type | Spray bottle |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Guarantee | G024M |
| Height | 465 mm |
| Material | Polyurethane |
| Product colour | White |
| Volume | 4000 ml |
| Weight | 150 g |
| Width | 254 mm |
