



Junior masala-cherry
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRGLY8
- Βάρος(kg): 0.44kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.20cm x 43.50cm x 29.70cm
- EAN: 4046051172590
92,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,96€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Activity | Hiking |
| Adjustable straps | Yes |
| Back ventilation | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 200 mm |
| Expandable | No |
| Exterior pockets | Front pocket Side pocket |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | F024M |
| Height | 410 mm |
| Hip belt | Yes |
| Loading opening | Top |
| Material | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Product main colour | Red |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Reflective elements | Yes |
| Ventilation | Yes |
| Volume | 18 L |
| Warnings | Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. Avoid overloading furniture to prevent tipping over. Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents. |
| Weight | 404 g |
| Width | 230 mm |
