





Gregory Paragon RC Hiking backpack 60 l M/L Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Gregory
- Κωδικός: WLONONWCRJMZG
- Βάρος(kg): 1.91kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.10cm x 76.50cm x 24.60cm
- EAN: 5400520310156
268,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 216,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Activity | Hiking |
| Depth | 260 mm |
| Exterior pockets | Front pocket Shoulder strap pocket Side pocket x 2 |
| Gender | Male |
| Guarantee | G024M |
| Height | 760 mm |
| Material | Nylon Recycled material EVA Nylon with ripstop |
| Maximum load weight | 23 kg |
| Product colour | Black |
| Product size | M/L |
| Product type | Backpack |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rain cover | Yes |
| Volume | 60 L |
| Waist belt | Yes |
| Warnings | Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. Avoid overloading a backpack to prevent back injury. Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents. |
| Weight | 1.69 kg |
| Width | 350 mm |
