



Easy Camp Huk
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Easy Camp
- Κωδικός: WLONONWCROM18
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 15.00cm x 20.00cm
- EAN: 5709388144737
73,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Best uses | Beach, Camping, Privacy |
| Fire retardant | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Material | Polyester |
| Number of sections | 3 |
| Package depth | 110 mm |
| Package width | 600 mm |
| Pole diameter | 1.6 cm |
| Pole material | Steel |
| Product colour | Blue |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 2 kg |
| Width | 3900 mm |
