

































Deuter Updays 26 backpack Sports backpack Black Polyamide
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRFSBH
- Βάρος(kg): 0.79kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.50cm x 53.50cm x 7.40cm
- EAN: 4046051154671
182,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 147,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Back ventilation | Yes |
| Backpack type | Sports backpack |
| Carry straps for | Skis Helmet |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Coloration | Monochromatic |
| Consumer life stage | Adult |
| Depth | 230 mm |
| Doesn't contain | PFAS |
| Guarantee | G024M |
| Height | 510 mm |
| Material | Polyamide |
| Product main colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Shoulder strap | Yes |
| Sternum strap | Yes |
| Style | Sport |
| Volume | 26 L |
| Weight | 710 g |
| Width | 310 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |
