





















Deuter Trail PRO 34 SL Women's hiking backpack Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRJEM4
- Βάρος(kg): 1.51kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.80cm x 62.90cm x 12.50cm
- EAN: 4046051171913
263,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 212,28€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Closure type | Zipper Buckle closure Drawstring |
| Coloration | Monochromatic |
| Depth | 190 mm |
| Exterior pockets | Side pocket Hip belt pocket Front pocket |
| Guarantee | G024M |
| Internal storage pouch | Yes |
| Length | 660 mm |
| Material | Recycled material |
| Maximum user height | 178 cm |
| Minimum user height | 158 cm |
| Product main colour | Black |
| Rain cover | Yes |
| Recommended gender | Woman |
| Sternum strap | Yes |
| Volume | 34 L |
| Warnings | Avoid overloading a backpack to prevent back injury. Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
| Weight | 1.47 kg |
| Width | 300 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |
