



Deuter Speed Lite 17L backpack Hiking backpack Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRJELT
- Βάρος(kg): 0.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.60cm x 29.60cm x 46.00cm
- EAN: 4046051170077
105,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack type | Hiking backpack |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Coloration | Monochromatic |
| Depth | 160 mm |
| Exterior pockets | Side pocket |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | F024M |
| Height | 460 mm |
| Product main colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended gender | Boy/Girl |
| Shoulder strap | Yes |
| Style | Sport |
| Volume | 17 L |
| Weight | 410 g |
| Width | 260 mm |
