













Deuter Rack Bag 10 Rear Bicycle bag 10 L Fabric Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCROIPX
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 40.00cm x 35.00cm
- EAN: 4046051157368
105,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable shoulder strap | Yes |
| Capacity | 10 L |
| Depth | 310 mm |
| Doesn't contain | PFAS |
| Exterior pocket | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 220 mm |
| Material | Fabric |
| Mounting type | Rear |
| Product colour | Black |
| Rain cover | Yes |
| Reflective elements | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Sustainability compliance | Yes |
| Type | Bicycle bag |
| Water-resistant | Yes |
| Weight | 490 g |
| Width | 180 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |
