





























Deuter Hiking backpack - Trail Pro 33 33 L Green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRONY8
- Βάρος(kg): 1.49kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 58.00cm x 32.00cm
- EAN: 4046051164281
252,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 203,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Activity | Hiking |
| Adjustable straps | Yes |
| Back ventilation | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Consumer life stage | Adult |
| Depth | 200 mm |
| Expandable | No |
| Exterior pockets | Side pocket Front pocket |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | G024M |
| Height | 630 mm |
| Hip belt | Yes |
| Hydration reservoir capacity | 3 L |
| Linear mass density | 600 D |
| Loading opening | Top |
| Material | Polyamide Polyester |
| Product extended colour | meadow-graphite |
| Product main colour | Green |
| Ventilation | Yes |
| Ventilation position | Back padding |
| Volume | 33 L |
| Weight | 1.49 kg |
| Width | 300 mm |
