
Deuter Futura Pro 36 36 L Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRPHR2
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 4046051185439
250,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 202,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Activity | Hiking |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 240 mm |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | G024M |
| Height | 690 mm |
| Hip belt | Yes |
| Product main colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| SOS label | Yes |
| Ventilation | Yes |
| Volume | 36 L |
| Weight | 1.59 kg |
| Width | 320 mm |
