
Deuter Freerider 24 24 L Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRPJMS
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 4046051179698
198,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 160,18€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Activity | Ski touring |
| Closure type | Zipper |
| Depth | 160 mm |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | G024M |
| Height | 550 mm |
| Product main colour | Yellow |
| SOS label | Yes |
| Volume | 24 L |
| Weight | 970 g |
| Width | 330 mm |
