



Deuter Fox 40L Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRJEKL
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 20.00cm x 20.00cm
- EAN: 4046051172668
180,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 145,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Activity | Hiking |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 260 mm |
| Frame type | Internal frame |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | G024M |
| Height | 650 mm |
| Loading opening | Top |
| Product main colour | Blue |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| SOS label | Yes |
| Volume | 40 L |
| Waist belt | Yes |
| Weight | 1.26 kg |
| Width | 280 mm |
