













Deuter Flyt 12 SL backpack Cycling backpack Grey Polyamide, Polyester
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRJLDO
- Βάρος(kg): 1.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 30.00cm x 40.00cm
- EAN: 4046051114965
199,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 161,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack type | Cycling backpack |
| Carry straps for | Helmet |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Coloration | Monochromatic |
| Depth | 150 mm |
| Doesn't contain | PFC |
| Exterior pockets | Hip belt pocket Front pocket |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 460 mm |
| Hip belt | Yes |
| Hydration reservoir capacity | 3 L |
| Interior pockets | Hydration system compartment |
| Linear mass density | 210 D |
| Material | Polyamide Polyester |
| Product main colour | Grey |
| Quantity | 1 |
| Rain cover | Yes |
| Recommended gender | Woman |
| Shoulder strap | Yes |
| Sternum strap | Yes |
| Style | Sport |
| Volume | 12 L |
| Weight | 1.1 kg |
| Width | 260 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |
