



Deuter Climber 22 22 L Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCREK73
- Βάρος(kg): 0.67kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.10cm x 49.90cm x 34.30cm
- EAN: 4046051157658
119,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 96,68€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Activity | Hiking |
| Depth | 220 mm |
| Expandable | No |
| Frame type | Internal frame |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | F024M |
| Height | 500 mm |
| Product main colour | Blue |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Volume | 22 L |
| Waist belt | Yes |
| Weight | 620 g |
| Width | 260 mm |
