







































Deuter Alproof Lite 22 turmeric/black - avalanche rucksack
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRPMJB
- Βάρος(kg): 2.83kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.10cm x 55.30cm x 14.50cm
- EAN: 4046051142029
1.293,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.042,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack type | Rucksack |
| Carry straps for | Skis Snowboard |
| Coloration | Monochromatic |
| Depth | 190 mm |
| Doesn't contain | PFC |
| Exterior pockets | Back pocket Side pocket Front pocket |
| Guarantee | G024M |
| Height | 520 mm |
| Material | Polyamide |
| Product main colour | Grey Yellow Orange |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Boy |
| Shoulder strap | Yes |
| Sternum strap | Yes |
| Style | Sport |
| Volume | 22 L |
| Weight | 1.29 kg |
| Width | 290 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |
