





















Deuter ALPROOF LITE 22 backpack Rucksack Blue, Grey Denim, Polyamide, Polyester
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRFY99
- Βάρος(kg): 2.82kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.00cm x 56.40cm x 14.30cm
- EAN: 4046051142012
1.419,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.144,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack type | Rucksack |
| Carry straps for | Skateboard Skis |
| Coloration | Monochromatic |
| Depth | 190 mm |
| Doesn't contain | PFC |
| Exterior pockets | Front pocket Back pocket Side pocket |
| Guarantee | G024M |
| Height | 520 mm |
| Material | Polyamide Denim Polyester |
| Product main colour | Blue Grey |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Boy |
| Shoulder strap | Yes |
| Sternum strap | Yes |
| Style | Sport |
| Volume | 22 L |
| Weight | 1.29 kg |
| Width | 290 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |
