























Deuter Aircontact Core 60+10 60 L Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRON84
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.50cm x 12.00cm x 10.00cm
- EAN: 4046051163666
309,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 249,46€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Activity | Hiking |
| Adjustable straps | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Chest strap | Yes |
| Consumer life stage | Adult |
| Depth | 260 mm |
| Doesn't contain | PFAS |
| Expandable | Yes |
| Expanded volume | 10 L |
| Exterior pockets | Side pocket |
| Frame type | Internal frame |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | G024M |
| Height | 820 mm |
| Hip belt | Yes |
| Hydration reservoir capacity | 3 L |
| Interior pockets | Zip pocket Hydration system compartment |
| Linear mass density | 500 D |
| Loading opening | Top |
| Material | Polyamide Polyester |
| Product extended colour | atlantic-ink |
| Product main colour | Blue |
| Rain cover | Yes |
| SOS label | Yes |
| Trekking poles carrier | Yes |
| Volume | 60 L |
| Weight | 2.31 kg |
| Width | 320 mm |
