















Black Diamond Sprinter 500 Blue, White Hand flashlight LED
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Black Diamond
- Κωδικός: WLONONWCRPJJT
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 0793661511328
92,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,99€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 1800 mAh |
| Battery life (max) | 180 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Charging source | USB |
| Control type | Buttons |
| Flashlight modes | Medium Low High |
| Flashlight type | Hand flashlight |
| Guarantee | G024M |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Lamp type | LED |
| Lamps quantity | 3 lamp(s) |
| Light beam distance (max) | 50 m |
| Light beam distance (min) | 6 m |
| Light output (max) | 500 lm |
| Light output (min) | 6 lm |
| Manual | Yes |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Number of power levels | 3 |
| Product colour | Blue White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable battery | Yes |
| Waterproof | No |
| Weight | 105 g |
